SunFX_BodyProductsBanner

 

  • opalanie natryskowe

 

– alternatywna metoda polegająca na nałożeniu preparatów kosmetycznych powodujących brązowienie skóry. Substancje te wchodzą w reakcję tylko z martwym białkiem w warstwie rogowej naskórka.

– wielostopniowy poziom opalenizny, dzięki temu indywidualnie dobieramy intensywność do typu skóry oraz oczekiwań klientki

– efekt pięknej opalenizny dla osób wrażliwych, alergików, kobiet w ciąży, osób o jasnej karnacji

– bez alkoholu, środków zapachowych, konserwujących i olejów

 

  • solarium79001

 

      Oferujemy peelingi przygotowujące skórę do opalania jak i wyrównujące poziom naskórkowy. Szeroka gama preparatów samoopalających i brązujących zadowoli każdego dzięki różnorodnym formom: pianki, spray’u, balsamu dając naturalny blask, perfekcyjną opalenizna oraz łatwość aplikacji.

      megaSun 7900 alpha Ultra Power to jedno z większych urządzeń do opalania. Kolory tęczy jakie możemy zobaczyć podczas iluminacji nie pozwalają przejść obojętnie. Wykorzystanie 54 lamp w tym pigmentujących pozwala osiągnąć perfekcyjny efekt opalania, wynikający z szybkiego wytwarzania melaniny. Głośność muzyki, którą sami możemy sobie wybrać, reguluje się automatycznie w zależności od mocy nawiewu który chłodzi nasze ciało.
Aby wypróbować te i inne walory solarium zapraszamy do salonu w Węgrowie.

powrót

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress