top_home
  • Manicure
– tradycyjny
– hand spa
– manicure pielęgnacyjny i odbudowujący płytkę paznokcia
– fantazyjne zdobienia
alessandro
  • Pedicure
– intensywne złuszczanie zrogowaciałej skóry za pomocą eksfoliacji kwasami i emulsji złuszczającej
– precyzyjne opracowanie stopy oraz paznokci i wałów około paznokciowych za pomocą specjalnej frezarki z licznymi modułami złuszczającymi
– dodatkowy komfort podczas zabiegu zapewnia pochłaniacz pyłu naskórkowego
– masaż i preparaty pielęgnacyjne skórę stóp idealnie wykańczają zabieg
543765_387830714570028_644362270_n
dodatkowe zabiegi:
– klamry korygujące wrastające paznokcie
– korekta paznokci stóp poprzez zastosowanie specjalistycznej masy Pedix Feet Gel w celu rekonstrukcji paznokcia, optymalizacji zdeformowanej macierzy i wzmocnienie problematycznych, łamliwych paznokci
  • Stylizacja
– hybryda – LAC ALESSANDRO
– SHELLAC
– STRIPLAC – rewolucyjny zabieg, pierwszy na świecie produkt o trwałości dłuższej niż tradycyjny lakier, nie wymagający zastosowania zmywacza do paznokci oraz innych rozpuszczalników w celu jego usunięcia. Delikatny dla naturalnej płytki, charakteryzuje się również wysokim połyskiem oraz odpornością na zarysowanie, dodatkowo bez czasu oczekiwania na wyschnięcie.
alessandro-spa-sesnation-parafin
STYLIZACJA ŻELAMI ALESSANDRO
 
      Wyjątkowej jakości, bez kwasowe żele do stylizacji oraz modelowania płytki, które pielęgnują już podczas nakładania. Dopasowane do każdego typu i problemu paznokcia, o wyjątkowym składzie minerałów i witamin. Unikalne żele Alessanrdo – firmy zaliczającej się do najlepszych producentów kosmetyków do pielęgnacji dłoni z oznaczeniami najwyższej jakości.
      Unikalne żele Alessandro dzięki zawartym w składzie filtrom nie żółkną, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Żele do powlekania naturalnej płytki pozwalają na idealne wymodelowanie płytki z równoczesną ochroną i wzmocnieniem. Bogactwo surowców takich jak: witamina A, B12, C, biotyny oraz żelaza i wapnia sprawiają, że nakładana masa stanowi ochronę naturalnej płytki niczym druga skóra.
– przedłużanie na tipsie i szablonie
– aplikacja żelu na naturalną płytkę
 
Hand!Spa1

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress