let-the-sunshine

       

      Wykonując makijaże w Salonach Piękności Michell korzystamy z produktów La Biosthetique Paris – Belavance, które pozwalają na wykonanie pięknych i niezwykle trwałych makijaży oferując szeroką gamę kolorystyczną. To najwyższa jakość hipoalergicznych komponentów, przebogata paleta barw oraz na każdy sezon prezentacja nowych kolekcji oparta na światowych trendach.

946400_509537542428651_443932063_n

Oferujemy:  

makijaż dzienny – subtelny, stonowany, naturalny, jednak głównym celem jest zatuszowanie mankamentów i ekspozycja tego, co w nas najpiękniejsze

 

makijaż wieczorowy – mocniejszy, bardziej wyrazisty, z wykorzystaniem szerszej, intensywniejszej kolorystyki i oczywiście z dopasowaniem do okazji

 

makijaż ślubny – łączy w sobie elementy makijażu dziennego jak i fotograficznego. Panna Młoda w tym dniu powinna wyglądać świeżo, delikatnie. Kolorystykę dokładnie ustalamy z oczekiwaniami klientki, tak by czuła się w tym dniu wyjątkowo. Makijaż ten ma współgrać z suknią, kolorystyką dodatków, a przede wszystkim być trwały.

trucchi

        Zachęcamy również do wykonania makijażu próbnego, a świetną do tego okazją jest wieczór panieński czy inna impreza poprzedzająca ten ważny dzień, a kilkugodzinna zabawa i szaleństwa będą testem kosmetyków i trwałości.

Indywidualna nauka makijażu:

– analiza typu urody oraz kosmetyków zgromadzonych w kosmetyczce

– nauka kamuflażu, tuszowania mankamentów oraz dobór odpowiedniego podkładu i pudru

– dobór kolorystyki makijażu oraz prezentacja zależnego od okazji

– przygotowanie kosmetyków niezbędnych do samodzielnego wykonania makijażu

      Stylizacja rzęs:

– metoda paskowa lub przyklejenie kępek (idealne rozwiązanie na jeden wieczór)

– trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs – metodą 1:1 oraz BLINK

 

la-biosthetique-trends-fruehjahr-2014-make-up-trend-bg-03

powrót

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress